20 Kasım 2012 Salı

Ece aymer craft house İstanbul Sueda HAnim,

Merhabalar,

Sonunda artık bende blog oluşturabildim. İhtiyacım oldugunda şimdi sizlere daha yakın olabileceğim.

Kendimi tanıtayım, ben funda aydin. İstanbul Büyükçekmece bld. Sanat Akademisi'nde ahşap boyama egitmenligi yapıyorum.Lolipu, marifetli peri, nestug, meral hobiart,ladycraft, atelyo nar veozellikle Ece aymeri 2009dan beri takip ediyorum. Malesef blogum olmadıgı için ancak yaptıklarınıza iç geçirerek bakıyordum. Taa ki gecen haftalarda Sueda hanımı arayana kadar, konuştuktan hemen sonrada atölyesinde aldım soluğu. Harika ürünler, dekopajlar, galvanizler ve en önemlisi samimiyet vardı. Kendisinden çok cici seyler temin ettim. Buralarda Ece aymer taklidi ama "ben yaptırdım " ürünleri çoktu. Böylelikle hepsi bertaraf olacaklar. Paylaşmanın güzel tarafinı malesef anlayamayacaklar.

Güzel paylasimlariniz için teşekkürler.

Sueda hanim atolyedeki herkese selamlar, dekopajlar için en kısa zamanda geri gelecegim.:)

Kucak dolusu öpücükler

1 yorum:

 1. Merhabalar Funda hanım...

  Bloğumu ziyaretiniz ve gönlümü okşayan güzel sözleriniz için çok teşekkürler.Ben sadece sevdiğim işi yapıp bunları sizlerle paylaşmaya çalışıyorum ,sizlere fikir verebiliyorsam ne mutlu bana...

  Asıl, yazdığınız güzel sözlerden, sizin gönlünüzün büyüklüğü aşikar...

  Kapım size ve ahşap konusunda yardımcı olabilaceğim herkese açık, sık sık ziyaretime beklerim artık.

  Bloğunuz hayırlı olsun,umarım herşey güzel olur, ayrıca yaptığınız çalışmalar çok güzeller kaftanlara bayıldım ellerinize sağlık.

  görüşmek üzere hoşça kalın...

  YanıtlaSil